Kenan Imirzalioglu Kosovo - KIK
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Kenan Imirzalioglu-KS 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  CalendarCalendar  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Mirësevini

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Per forum

Te gjitha te rejat rreth forumit, çdo ndryshim apo lajmerim do te shprehim ketu. ♀8 lajm rreth forumit tone
763Grada per antare...
Sat Jan 30, 2010 12:58 pm
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Urime dhe pershendetje

Nese keni per te pershendetur apo per te uruar dike, atehere ate mund te beni ketu
1077ISA MUSTAFA...PE...
Mon Feb 22, 2010 10:16 pm
kujta Shiko mesazhin e fundit
 

Aci Hayat

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Jeta e Hidhur

http://i120.piczo.com/view/2/t/i/m/z/f/m/i/e/i/s/p/img/i289318639_74848.jpgGjithqka qe ka te beje me serialin "Jeta e hidhur", gjithçka rreth aktoreve te ketij seriali
742NE durres:jeta e...
Sat Jan 16, 2010 11:02 pm
kujta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kenan Imirzalioglu

http://i120.piczo.com/view/2/t/i/m/z/f/m/i/e/i/s/p/img/i289318276_51780.jpgGjithçka mbi jetën personale dhe atë të filmit të aktorit të madh turk Kenan Imirzalioglu, vetëm këtu mund te gjeni
00
Asnjë mesazh i ri

Selin Demiratar

http://i120.piczo.com/view/2/t/i/m/z/f/m/i/e/i/s/p/img/i289318300_96000.jpgTë gjitha mbi jetën e Nerminit, si ne boten e filmit ashtu edhe ne jeten reale, aktorja Selin Demiratar
27Selin Demiratar...
Sun Jan 17, 2010 7:07 am
rrita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ebru Kocaaga dhe Oguz Galeli

http://i120.piczo.com/view/2/t/i/m/z/f/m/i/e/i/s/p/img/i289318495_31917.jpgGjithçka per aktoret Ebru Kocaaga dhe Oguz Galeli te njohur ne serial si Filiz dhe Ender Kerviangioglu, te gjitha rreth jetes se tyre
113Oguz Galeli
Wed Jan 20, 2010 6:56 am
kujta Shiko mesazhin e fundit
 

Seriale tjera

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Vitet e Humbura

http://i120.piczo.com/view/2/t/i/m/z/f/m/i/e/i/s/p/img/i289318940_79878.jpgGjithqka qe ka te beje me kete serial, aktoret, muzika, episodet, vetem pe serialin Vitet e humbura
30139Gruaja e Saruhan...
Sun Feb 28, 2010 4:21 am
kujta Shiko mesazhin e fundit
 

Forum i pergjithshem

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Arkiva e forumit

Ketu shkarkohen postet pavlere.
859Shpjegim falje...
Mon Mar 01, 2010 12:14 pm
kujta Shiko mesazhin e fundit
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 1366 artikuj
Forumi ka 120 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri miljaa
0 Përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 0 vizitorë :: 1 Bot
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Thu Oct 01, 2009 1:26 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Bots : Google
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda :   [ Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur